wtorek, 29 sierpnia 2023

Co to jest Japoński masaż twarzy KOBIDO TAPE


Japoński masaż kobido, znany również jako "naturalny lifting twarzy" lub "masaż twarzy kobido", to technika masażu stworzona w Japonii, która ma na celu poprawę kondycji skóry twarzy i przywrócenie jej młodzieńczego wyglądu. 

Nazwa "kobido" pochodzi z japońskiego słowa "kobiru", oznaczającego "odbudowę" lub "przywracanie równowagi". Masaż kobido jest uważany za naturalny sposób na redukcję napięcia mięśniowego, stymulację krążenia krwi oraz pobudzenie regeneracji skóry, przywrócenia w sposób całkowity naturalnego owalu twarzy bez igły i skalpela.

Główne cechy i techniki japońskiego masażu kobido to:

Jak się wykonuje masaż twarzy KOBIDO?  

 1. Masaż kobido to energiczny masaż twarzy , który wykorzystuje odpowiednie, skoncentrowane ruchy. 

  Masażystka - terapeutka używa opuszków palców i dłoni, aby wykonywać puknięcia, głaskania i uciski na twarzy.


 2. Stymulacja meridianów i punktów akupresurowych: 

  Masaż twarzy kobido opiera się na zasadach chińskiej medycyny tradycyjnej, w której istnieją linie energetyczne (meridiany) oraz punkty akupresurowe na ciele. 

  Podczas masażu twarzy kobido stymuluje się te punkty na twarzy, co ma wpływ na przepływ energii i krwi.


 3. Manipulacje skóry i mięśni: 

  Techniki masażu obejmują konkretne uniesienia, wklepywania i rozciągania skóry i mięśni twarzy. To pomoże w poprawie elastyczności skóry, redukcji opuchlizny oraz wyrównaniu napięcia mięśniowego.


 4. Jaki jest wpływ masażu twarzy na owal twarzy: 

  Jednym z celów masażu kobido jest podtrzymywanie lub przywracanie jędrności i elastyczności skóry twarzy, co może wpłynąć na poprawę konturu owalu twarzy.

  Dobrze wykonany masaż KOBIDO to potocznie nazywany lifting bez skalpela.


 5. Uspokojenie i relaksacja: 

  Oprócz efektów kosmetycznych, masaż kobido ma również na celu wprowadzenie klienta w stan relaksacji i uspokojenia, co może przyczynia się do ogólnego dobrego samopoczucia.

Masaż kobido powinien być przeprowadzany przez wykwalifikowanych specjalistów lub masażystów, którzy są przeszkoleni w tej technice.

Może być stosowany jako część pielęgnacji anti-aging w seriach sam masaż lub powiązany ze specjalistycznym zabiegiem twarzy EKOLOGICZNYM - CV PRIMARY ESSENCE i kosmetykami dedykowanymi z serii GENUITY.


Dlaczego warto wykonać masaż twarzy KOBIDO TAPE w Alchemy Day spa?

 • doświadczenie od 2017 roku wykonujemy masaż KOBIDO TAPE
 • Joanna Stajszczak właścicielka Alchemy sama wykonuje masaż KOBIDO i szkoli profesjonalistów sektora kosmetycznego
 • Masaż KOBIDO TAPE w Alchemy Day Spa jest promowany przez hiszpańską profesjonalną hiszpańską firmę kosmetyków naturalnych CV Primary Essence
 • jako jedyni oferujemy kosmetyki dedykowane do pielęgnacji domowej GENUITY otrzymującej efekt uzyskany w salonie.
 • jako jedyni również oferujemy szkolenie z masażu auto KOBIDO TAPE online prowadzone przez Joannę Stajszczak
Zapraszamy na masaż twarzy KOBIDO TAPE do Alchemy.
Poznaj inny wymiar pielęgnacji twarzy w harmonii z naturą.
Postaw na autentyczny masaż KOBIDO TAPE
Pojedynczy masaż twarzy KOBIDO informacja na stronie >>>
Masaż twarzy KOBIDO TAPE w karnecie >>>
Kosmetyki dedykowane CV Primary Essence z serii GENUITY >>>

Kosmetyki zastosowane podczas masażu twarzy KOBIDO TAPE w Alchemy Day Spa Warszawa
Pianka do demakijażu Róża Bułgarska >>>
Żel do demakijażu konturu oka hamamelis i aloes >>>
Woda - hydrolat Róża Bułgarska >>>
Naturalna substancja aktywna Quinta Essenca Lifting >>>
Podczas pełnego zabiegu KOBIDO - Ekologiczny opis >>>
Maska alga SPIRULINA  >>>

Rekomendowane szkolenie z masażu twarzy KOBIDO TAPE Alchemia Urody prowadzone przez Joannę Stajszczak poznaj różne opcje w zależności od Twojego przygotowania i umiejętności.Jak wybrać szkolenie z masażu twarzy KOBIDO TAPE.

Wybierając odpowiednie szkolenie z masażu Kobido, warto wziąć pod uwagę kilka kluczowych kroków, aby zapewnić sobie wysoką jakość nauki i zdobycie odpowiednich umiejętności. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc w dokonaniu właściwego wyboru:

 1. Badanie dostępnych opcji

  Rozpocznij od zebrania informacji na temat różnych szkół lub instruktorów oferujących szkolenia z masażu KOBIDO. Możesz to zrobić poprzez wyszukiwanie w internecie, rozmowy z osobami pracującymi w branży spa i masażu, czy też korzystając z rekomendacji od innych profesjonalistów.


 2. Sprawdzanie wiarygodności: Upewnij się, że wybrane szkolenie jest prowadzone przez renomowaną i wiarygodną szkołę lub instruktora. Sprawdź opinie innych uczestników, zapytaj o referencje, sprawdź, czy dana szkoła ma odpowiednie certyfikaty i akredytacje.


 3. Program szkolenia: Zapoznaj się z programem szkolenia. Upewnij się, że obejmuje on wszystkie niezbędne zagadnienia związane z technikami masażu Kobido, anatomią twarzy, punktami akupresurowymi itp. Im bardziej kompleksowy program, tym lepiej.


 4. Doświadczenie instruktorów: Dowiedz się o doświadczeniu i kwalifikacjach instruktorów prowadzących szkolenie. Instruktorzy powinni mieć wiedzę i praktykę w dziedzinie masażu Kobido oraz być w stanie przekazać ją w sposób klarowny i profesjonalny.

  Sprawdź czy osoby prowadzące kurs mają doświadczenie praktyczne w wykonywaniu masażu KOBIDO.


 5. Praktyka i interakcja: Upewnij się, że szkolenie zawiera praktyczne ćwiczenia i sesje praktyczne, podczas których będziesz mógł ćwiczyć techniki masażu na rzeczywistych osobach pod nadzorem instruktora.


 6. Cena i lokalizacja: Porównaj ceny różnych szkoleń, ale pamiętaj, że cena nie zawsze jest najlepszym wskaźnikiem jakości. 

  Znajdź również taką lokalizację, która jest dla Ciebie dogodna i dostępna.


 7. Certyfikacja: Upewnij się, że szkolenie kończy się uzyskaniem odpowiedniego certyfikatu potwierdzającego ukończenie kursu. Taki dokument może być ważny w przyszłości, jeśli planujesz pracować profesjonalnie jako masażysta Kobido.


 8. Zapytaj o szczegóły: Jeśli masz pytania lub wątpliwości, śmiało pytaj organizatorów szkolenia o wszelkie kwestie, które Cię nurtują. To może pomóc w rozwianiu ewentualnych obaw.


 9. Polecenia i opinie: Zwróć uwagę na opinie i polecenia innych osób, które ukończyły dane szkolenie. To może dać Ci lepszy obraz tego, czego możesz się spodziewać.


 10. Własne odczucia: Na koniec, zaufaj swoim własnym odczuciom. Wybierz szkolenie, które najlepiej pasuje do Twoich potrzeb, stylu nauki i celów związanych z masażem Kobido.


  Nasza rekomendacja to szkolenie z masażu KOBIDO prowadzone przez Joannę Stajszczak obecną w sektorze kosmetyki profesjonalnej od 1988 szkolenie właścicielka Alchemy Day Spa w Warszawie a szkolenie i uprawnienia do wykonania i szkolenie osób trzecich zdobyła w Hiszpanii, jako pierwsza wprowadziła ten masaż w Polsce i szkoli z niego od 2017 roku.


  WAŻNE

  jej szkolenia odbywają się w systemie 

  szkolenia indywidualnego maksymalnie dwie osoby.
  Stworzyła wiele opcji tego szkolenia zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów sektora.

  Więcej szczegółowych informacji na temat kursu KOBIDO znajdziesz na stronie Alchemia Urody >>>


  Potrzebujesz więcej informacji na temat szkolenia KOBIDO TAPE zapraszamy do kontaktu.

  Tel: 513 109 909

  Email: info@alchemiaurody.pl


  Szkolenie dla profesjonalistów z masażu KOBIDO TAPE znajdziecie na stronie www.KOBIDOTAPE.pl  Alchemy Day Spa Warszawa oferujemy usługi kosmetyczne od 1999 roku

  Poznaj nasz salon w samym centrum Warszawy w nowej lokalizacji

  Mikołaja Kopernika 32 lok 6 pierwsze piętro.

  Metro Nowy Świat .

  Zobacz gdzie jesteśmy w MAPA GOOGLE

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz