niedziela, 23 kwietnia 2023

Holistyczna ceremonia spa na prezent Alchemy Day Spa Warszawa.

Alchemy Day Spa Warszawa.

Poznaj inny wymiar holistycznej pielęgnacji wellness na twarz ciało i emocje. 

Ceremonia spa na prezent - voucher spa Alchemy. 

Ceremonia spa to kompleksowy zabieg holistyczny na twarz i ciało wykonany na 100% naturalnych kosmetykach, naszą ceremonię rozpoczynamy testem kinezijologicznym to starożytna metoda tybetańską na geście, dobrana nuta zapachowa będzie towarzyszyła od samego początku do końca pielęgnacji tak aby osiągnąć równowagę YIN-YANG. ☯

Pielęgnację twarzy rozpoczniemy demakijażem potem tonizacja peeling masaż twarzy z elementami kobido a na koniec nałożymy maseczkę z algi o efekcie głęboko nawilżającym, zatrzymującą procesy starzenia się skóry z efektem odmładzającym.

Pielęgnacja ciała zastosujemy peeling ciała użyjemy soli z morza martwego maski błotnej z morza martwego a na koniec wykonamy specjalny masaż całego ciała. 

Efekt naszej ceremonii to głęboka regeneracja emocjonalna równowaga Yin Yang - anty stres i relaks i doskonałe samopoczucie, natomiast kosmetyczny efekt to głębokie nawilżenie, odżywienie, zatrzymanie procesów starzenia się skóry wręcz odmłodzenie w sposób naturalnym twarzy i ciała.

Podczas nasze ceremonii wellness w cenie poczęstunek z szampanem. 
W naszych pokojach zabiegowych słychać odpowiednio dobraną muzykę a cała ceremonia odbywa się w wszechstronnym pokoju w blasku świeć. 

Luksusowa ceremonia spa i wellness to ukojenie dla wszystkich zmysłów, ceremonie wykonują odpowiednio doświadczone i przeszkolone terapeutki. 

Poznaj inny wymiar odpoczynku w samym sercu Warszawy. 
Zapraszamy do Alchemy Day Spa Warszawa. 

Alchemy Day Spa Warszawa od 1999 roku dostarczamy wyjątkowych pozytywnych doznań w harmonii z naturą. 
Nasze ceremonie to doskonały pomysł na prezent. 
Rezerwacja terminu i więcej informacji: 
Tel: 502 224 723

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz