piątek, 28 października 2022

Holistyczne programy na prezent Alchemy Day Spa Warszawa

 


Holistyczne pielęgnacje Alchemy Day Spa rozpoczęliśmy w roku 1999 i od tego czasu stale je udoskonalamy, teraz w nowym miejscu w Warszawie na ul Mikołaja Kopernika 32 lok 6 na pierwszym piętrze. 

Nasze holistyczne pielęgnacje wykonywane są na 100% naturalnych kosmetykach z certyfikatem Ecocert, które to kosmetyki wykorzystują siłę olejków eterycznych różnego rodzaju ekstrakty roślinne, glinki, łupiny itp. 


Naszą główną marką jest marka CV Primary Essence, jednak to nie tylko kosmetyki, holistyczna pielęgnacja wellness o efekcie anty stress to również inne działania. 

Przed wykonananiem holistycznego zabiegu Alchemy wykonujemy test kinezjologiczny na gestach, to specjalny test, podczas którego określamy polaryzację w danych momencie naszego Gościa. 

Dlaczego wykonujemy test kinezjologiczny na gestach? ponieważ to właśnie ta starożytna metoda diagnostyczna pozwoli nam na określenie  polaryzacji YIN lub YANG, po określeniu polaryzacji dopasujemy odpowiednią synergię, która sprawi, że osiągniemy równowagę emocjonalną, to w medycynie ludowej Japonii, Tybetu i Chin oznacza właśnie profilaktykę zdrowia i osiągnięcie doskonałego samopoczucia. 

Holistyczne pielęgnacje Alchemy są bardzo ważne, ponieważ nasze działanie to aktywowanie układu immunologicznego, a co za tym idzie poprawiamy odporność organizmu człowieka, co sprawia, że rzadziej albo wcale nie chorujemy.

Podczas pielęgnacji holistycznych bardzo często wykorzystujemy również siłę moksy terapeutycznej, mini moksa terapeutyczna to nic innego jak akupunktura ciepłem bez przekraczania bariery naskórkowej. 

Moksoterapia  to jedna z technik terapeutycznych Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TMC), w której  nagrzewane są określone punkty akupunkturowe celem osiągnięcia głębokiego odczucia anty stresu, relaksu i doskonałego samopoczucia.

Celem jest generowanie efektu, który pomaga zrównoważyć ciało dzięki bodźcom wytwarzanym przez ciepło, które przenika przez punkty akupunkturowe i meridiany, wpływając w ten sposób na nasz stan emocjonalny. 

Stosowanie mini moksy na odpowiednych punktach ciała promuje równowagę homeostatyczną i służy zarówno jako metoda profilaktyczna wzmacniająca organizm, jak i metoda leczenia problemów zdrowotnych, a w szczególności emocjonalnych. 


Kolejnym etapem naszych holistycznych zadań są różnego rodzaju terapie manualne połączone z pielęgnacją skóry twarzy i ciała mającej za zadanie zatrzymać procesy starzenia się skóry, głęboko ją odżywić i nawilżyć stabilizując odpowiednie ph skóry, a w efekcie odmłodzić bez deformowania naturalnego owalu twarzy, jak to się staje podczas zabiegów medycyny estetycznej. 


Podczas holistycznych pielęgnacji nasz gość częstowany jest naszym winem musującym, jest również poczęstunek w zależności od terapii holistycznej. 


Najbardziej popularne holistyczne terapie Alchemy możesz zamówić online bez wychodzenia z domu. 


ONLINE NASZE PROPOZYCJE NA PREZENT 


Holistyczne pakiety anty stres

Szybki kontakt
email: alchemy@dayspa.pl
tel: 513 109 909 
www.dayspa.pl 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz