wtorek, 26 lipca 2022

Masaż ciała gorącymi stemplami Sai Tei Spa Alchemy Day Spa Warszawa

 


Masaż gorącymi stemplami 
Sai Tei Spa Alchemy Day Spa Warszawa.

Jest bardzo popularny wśród masaży ajurwedyjskich i stosowany w zabiegach relaksacyjnych. 

Masaż Tajski Spa Alchemy Sai Tei Spa to idealnie opracowany masaż  z użyciem stempli. Stemple to zamknięte płócienne sakiewki o kulistym kształcie, wypełni leczniczymi ziołami i solą z morza martwego.

Masaż gorącymi stemplami wywodzi się z medycyny orientalnej i ajurwedy. Stemple do masażu ciała składają się z naturalnych składników leczniczych ziół, które są owinięte w materiał w formie torebki, wykonane ręcznie i zmieszane z olejkami eterycznymi, które są podgrzewane. Nakłada się je na ciało, aby wzmocnić jego właściwości uspokajające, nawilżające i detoksykujące.

Działanie masażu stemplami to równoważenie umysłu, ciała i duszy poprzez ruch w masażach relaksacyjnych, łączących terapeutyczną moc fitoterapii i aromaterapii. W przypadku stempli wywierany jest nacisk na ciało, aktywując czakry na poziomie energetycznym i fizycznym. Drenaż limfatyczny pobudza krążenie.

Czym tak naprawdę są stemple do masowania, stemplowania ciała i z czego są zrobione?

Opracowane stemple to  bohaterki tego masażu, polega na wytwarzaniu własnoręcznie worków z naturalnej tkaniny z bawełny lub lnu. Woreczki te wypełnione są aromatycznymi ziołami i solą lub ryżem, które w zależności od rodzaju roślin mogą wywoływać określone efekty lub inne, dostosowując masaż do wymagań i potrzeb każdej osoby. Mają jednak wspólne korzyści, takie jak działanie nawilżające i oczyszczające, detoksykujące, osiągając głębokie rozluźnienie mięśni, pobudzając krążenie krwi aż do osiągnięcia najbardziej oczekiwanego efektu całkowitego i absolutnego relaksu pod względem ciała, umysłu i duszy.
Następnie, po wybraniu kombinacji ziół leczniczych i użyciu specjalistycznego pojemnika, w zależności od bazy ryżowe pindy są podgrzewane, nasycając się esencją roślin leczniczych poprzez odparowanie, aby ich właściwości wydobyły się  przez tkaninę i docierały do ​​Twojej skóry. Tok działają stemple ryżowe. Natomiast stemple solne są podgrzewane z olejek sezamowym i taką metodę stosujemy w Alchemy Day spa Warszawa 


Masaż gorącymi stemplami w Alchemy day spa wykonujemy na specjalnie przygotowanych leżankach stoły,  aby ułatwić pracę terapeutom masującym podstawowe punkty ciała. Oprócz korzyści płynących z esencji roślin leczniczych, specjalna technika terapeetea  zapewnia oczyszczenie i detoksykację skóry poprzez ich ruchy.


Ciało i jego obolałe stawy i mięśnie są energicznie stemplowane ciepłymi stemplami, efekt drenujący toksyny, łagodząc ból i napięcie w dotkniętych obszarach. Jest całkowicie doskonały w przypadku zlokalizowanego lub uogólnionego bólu pleców, sztywności karku lub problemów z ramionami spowodowanych stresem, masaż stemplami jest idealnym masażem antystresowym.


Toksyny w porach są eliminowane przez specjalne ruchy, drenują tkankę naskórka, a co za tym idzie, ten masaż zwalcza retencję płynów. Masaż może trwać 45 lub 100 minut, podczas których komórki Twojej skóry zostaną zharmonizowane, osiągając całkowite odprężenie.Wykonując masaż stemplami osiąga się wiele korzyści, zarówno w zakresie relaksacji dzięki samemu masażowi, jak i właściwościom składu pindy. Masaż ten jest szczególnie skuteczny w wywoływaniu harmonii fizycznej i duchowej, zwiększaniu odporności na choroby i zapewnianiu skórze naturalnego zdrowia.


Daje korzyści w rozluźnieniu ciała, dając nawet większą elastyczność mięśni. Usuwając toksyny z organizmu oraz utrzymując elastyczność i napięcie skóry, zapewnia jej nawilżenie. Dodatkowo pomaga w chorobach reumatycznych ze względu na świetne działanie przeciwzapalne.


Masaż gorącymi stemplami z naturalnymi roślinami, wykorzystuje wiedzę medycyny przodków, ma niezwykłe zastosowania ze względu na naturalne odprężenie wytwarzane przez esencję roślin aromaterapeutycznych, między innymi łagodzenie bólu menstruacyjnego może pomoc w przezwyciężaniu bezsenności i zwalczaniu stresu.

Bardzo skuteczny w przypadkach migreny dzięki naturalnemu sposobowi rozluźnienia.

Masaż stemplami to całkowicie naturalny sposób na różne dolegliwości i złe nawyki, które często rozwiązujesz  za pomocą substancji chemicznych.


Masaż wskazany jest również dla sportowców lub osób z problemami z mięśniami lub ścięgnami, ponieważ zapewnia ogromne napięcie mięśni. 

Rekomendujemy cotygodniowy masaż stemplami, przez miesiąc aby kuracja była bardziej skuteczna.


Z drugiej strony, jeśli szukasz efektów kosmetycznych poprawy urody, to jest sposób na uwolnienie się od zatrzymywania płynów, przyspiesza metabolizm, dzięki czemu będziesz mogła schudnąć i poczuć większe doznania lekkości i relaksu. 

Twoja skóra będzie jaśniejsza i gładsza dzięki uwolnieniu toksyn i zanieczyszczeń w skórze. Efekty widoczne są natychmiast.


Tak powstaje masaż stemplami Tajskim Masażu Alchemy Day spa Warszawa wykorzystujemy lecznicze właściwości roślin i łączymy je z terapeutycznym efektem masażu, aby zaoferować całkowicie regenerujące doznania.Nie wahaj się z nami skontaktować i uwolnij swoje ciało i umysł od wszystkiego, co szkodliwe.

Strona Alchemy Day SPA informacja o naszym masażu gorącymi stemplami  SAI TEI Spa Alchemy 

Rezerwacja terminu na masaż ciała gorącymi stemplam:

Tel:513 109 909

Email: recepcja@dayspa.pl


Naszym dostawcą stempli jest Alchemia Urody producent stempli na zamówienie. 

Stemple solne i ryżowe na zamówienie, mogą przygotować stemple w małych ilościach pod określone parametry. 

OFERTA STEMPLI DO MASAŻU CIAŁA ALCHEMIA URODY


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz